Podpora prodeje

Líbí se Vám produkty značky Wolfcraft? Uvažujete o jejich zařazení do sortimentu? Rádi Vás podpoříme, aby Vaše obchodní výsledky byly takové, jaké očekáváte. Připravili jsme pro Vás celou řadu možností, jak prodej značky Wolfcraft efektivně podpořit.


Prodejní stojany

Efektivní prezentace produktů napomáhá jejich prodejům. Rádi navrhneme sortimentní skladbu s ohledem na přání Vašich zákazníků a s přihlédnutím k maximálnímu využití prodejní plochy. Základní stojany:

1. Bílý EURO regál

rozměry: šířka 100 cm, výška 220 cm, hloubka 47 cm

2. Drátěný – Stojan Compact

rozměry: šířka 78 cm, výška 188 cm, hloubka 55 cm

3. Dřevený stojan na sortiment jednoručních svěrek a příslušenství

4. Stojan na prezentaci sortimentu montáže dveřních zárubní

5. Karusel na pokladnu – otočný stojan


Reklamní plachty a samolepky

Označení prodejny logem Wolfcraft, případně venkovní plachtou včetně zapracování Vašeho loga nebo kontaktních údajů. Dejte zákazníkům vědět, že u Vás seženou kvalitní nářadí a příslušenství.


Prezentační a školící team

Pořádáte pro své zákazníky prezentační akce nebo dny otevřených dvěří? Zavolejte nám, přijede naše prezentační parta a vybraný sortiment zákazníkům předvede. Zákazníci se dozví o novinkách i stálicích sortimentu Wolfcraft s odborným komentářem.


Produktové letáky a katalogy

Připravíme Vám tiskové podklady pro leták, případně pro katalog, který bude sestaven z vybraných produktů Wolfcraft pod hlavičkou Vašeho obchodu. Ať už v klasické tištěné podobě nebo ve formátu pdf jako příloha emailu se dostanou informace efektivně k zákazníkovi.


Partnerský eshop – podpora prodeje na eshopu

Pokud uvažujete o spuštění eshopu, obraťte se na nás. Postavíme Vám eshop napojený na náš sortiment, který dotaneme plně k dispozici a můžete rozšířit o další značky z Vašeho sortimentu. Pokud již eshop provozujete, připravíme Vám data k hromadnému plnění a aktualizaci sortimentu Wolfcraft přesně podle požadavků Vašeho systému.


Testovací box – PŮJČOVNA

Nabízíme pro Vaše zákazníky z řad řemeslníků možnost vyzkoušení našich produktů. Zapůjčíme Vám na prodejnu testovací box, který můžete poskytnout na dohodnutou dobu svému zákazníkovi a ukázat mu v praxi, kolik s pomůckami od Wolfcraftu ušetří času a peněz.