DOPRAVA A PLATBA – rychlý přehled:

Kolik u nás zaplatíte za dopravu vybraného zboží?

1. přeprava GLS 129 Kč 
2. vyzvednutí na odběrních místech Zásilkovna.cz(do 5kg) 79 Kč

4. vyzvednutí ve skladu Uhereské Hradiště – 0 Kč

Jak můžete za zboží zaplatit?

1. dobírkou řidiči přepravní společnosti (GLS, Toptrans)
2. bankovním převodem
3. v hotovosti na Zásilkovně.cz nebo naší vzorkové prodejně
4. platební kartou na naší vzorkové prodejně

Přerpava nadrozměrných a křehkých zásilek je konzultována se zákazníkem a řidí se podmínkami uvedenými v samostatném odstavci níže.*

 

1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA ZBOŽÍ NA WOLFCRAFTCZ.CZ

Pro ještě pohodlnější nákup na WOLFCRAFTCZ.CZ jsme pro Vás připravili několik způsobů, jak je možné zaplatit za vybrané zboží. Zvolte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

a) platba bankovním převodem
Platbu za zboží je možné provést rovněž před dodáním na bankovní účet provozovatele internetového obchodu WOLFCRAFTCZ.CZ

Číslo účtu: 2201113588 / 2010 jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky nebo variabilní symbol na faktuře.

b) platba na dobírku
Nejčastěji využívanou formou platby je platba na dobírku. Po zkontrolování zásilky zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní firmy, která Vám zboží doručuje.

Poplatek za osobní odběr v systému ZASILKOVNA.CZ je 79 Kč vč. DPH.

Sklad Uherské Hradiště – Tř. Maršála Malinovského 269

d) platba platební kartou na prodejně Praha

2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

a) zásilkovou službou GLS – 129,-Kč (včetně DPH).

b) pro křehké nebo nadrozměrné zásilky (nad 30kg) je poplatek 250,-Kč (o překočení váhového limitu bude prodávající neprodleně kupujícího informovat).

Zboží při převzetí zkontrolujte. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, jste povinnní zkontrolovat stav zboží a v případě poškození zboží vyhotovit s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a posílané zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Provozovatel internetového obchodu WOLFCRAFTCZ.CZ si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem.